Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - dexter

Strony: [1]
1
Ogólnie o sushi / Jak się ma cena do jakości sushi?
« dnia: 11 Lipiec, 2016, 15:19:23 »
Hej!

Jak się waszym zdaniem ma cena sushi do jego jakości? Bo moim zdaniem każda skrajność jest w tym przypadku błędem. Zbyt niska cena zwykle wiąże się z tym, że rolki są po prostu niejadalne i ohydne, z kolei ta wygórowana często jest po prostu za wysoka i ludzie płacą chore pieniądze chyba bardziej ze snobizmu niż po to, by dostać coś pysznego. Wiadomo, że drożyzna nie będzie obrzydliwością, no ale helou, wszystko ma swoje granice. Jakie Wy macie odczucia w związku z tym?

2
Sushi w Warszawie / Odp: Takeda Sushi
« dnia: 11 Lipiec, 2016, 15:12:23 »
W Takeda Sushi jeszcze nie byłem, za to mogę polecić Sushiberry - nie zawsze jakość idzie w parze z dobrą ceną, ale w tym przypadku jest to możliwe, by zjeść dobre sushi za równie rozsądną kwotę. Trzeba za to uważać na te bardzo tanie - można być rozczarowanym. Z kolei drożyzna nie bardzo świadczy o jakości według mnie, bardziej o snobizmie :)

3
Masz rację, taki wątek się chyba tutaj przyda. Śledzę forum już od dłuższego czasu, ale w zasadzie dopiero teraz postanowiłem założyć konto i włączyć się do dyskusji. Ważne tylko, by te opinie były szczere, prawdziwe i rzetelne - inaczej co nam po nich. Z mojej strony na pewno mogę polecić Sushiberry, niebezpodstawnie. Chadzam tam od czasu do czasu i ani razu nie wyszedłem stamtąd niezadowolony. Przede wszystkim obsługa klienta zasługuje na pochwałę, ale nie tylko. Potrawy także są w stanie zaspokoić nawet wybrednego maniaka sushi, bo jak wiadomo świeżość składników jest w tej kwestii priorytetem (niestety zdarza się, że w niektórych miejscach jest z tym pewien problem). Co do promocji - z tego co się orientuję to mają różne i w miarę regularnie się pojawiają. Proponuję się w tym temacie zapoznać już na własną rękę, bo nie siedzę w tym aż tak głęboko i nie jestem wyrocznią. W każdym razie restauracja u mnie zaplusowała i wydaje mi się, że nie tylko u mnie. Pozdrawiam :)

PS. Jeśli tylko napotkam na jakieś fajne miejsce - dam znać.

4
Akcesoria do sushi / Odp: Nóż do sushi
« dnia: 25 Maj, 2016, 11:20:36 »
Naprawdę uważacie, że jest do tego potrzebny jakiś specjalny nóż? Samodzielnie jeszcze sushi nie robiłem i zastanawiam się nad tym, czy konieczna jest taka inwestycja, bo być może w końcu się odważę zrobić własnoręczne rolki :)

Strony: [1]