Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - daryjka90

Strony: [1]
1
O wszystkim i o niczym / Odp: Ulubiona potrawa
« dnia: 26 Lipiec, 2016, 13:22:25 »
No ja, podobnie jak wy, nie będę specjalnie oryginalna, ale moim ulubionym daniem jest sushi, zwłaszcza z http://www.sushi-tokyo.pl/ - mega porcje i dobre jadło;) No ale nie samymi japońskimi frykasami człowiek żyje. Zaraz po ryżowo-rybnych kuleczkach znajdują się placki z cukinii ze śmietaną, no a teraz jest cudowny sezon na takie placuszki bo cukinia tania, no i jest sezon na nią. A brązowy medal ode mnie otrzymuje pizza, ale na takim średnim cieście, z różnymi rodzajami serów  do tego sosik pomidorowy - mniam!

2
Sushi w Poznaniu / Odp: Violet sushi
« dnia: 23 Czerwiec, 2016, 10:47:11 »
Nie byłam w tym lokalu, ale w Poznaniu mogę polecić http://www.sushi-tokyo.pl/. Mają bardzo duże zestawy, które są w przystępnych cenach, dowożą też do domu, a do tego mają super urządzony lokal :):) Do tego mają duży wybór w menu. Obok tradycyjnych zestawów pojawiają się maki, rollony (łososiowy jest po prostu przepyszny), yakitori, krwetki, sashimi, miso, ramen czy wyborne lody orientalne, np. o smaku sezamowym czy imbirowym:):)

3
O wszystkim i o niczym / Odp: Pamiętacie te czasy - japońskie bajki
« dnia: 01 Czerwiec, 2016, 11:32:08 »
Ja pamiętam "Czarodziejki z księżyca":)

4
Kuchnie orientu / Odp: Przepis na sajgonki
« dnia: 01 Czerwiec, 2016, 11:30:59 »
Podbijam! też chciałabym zrobić dobre sajgonki, ale nie mam dobrego przepisu :(

5
Sushi w Poznaniu / Gdzie najlepsze sushi?
« dnia: 24 Maj, 2016, 23:47:44 »
Halo Poznań, gdzie według was jest najlepsze sushi w mieście? Ja ostatnio jadłam w http://www.sushi-tokyo.pl/nasza-oferta i bardzo mi smakowało - dobre ceny, duże porcje, opcja  dowozem;) A wy jakie lokale polecacie, gdzie wam smakowało?

Strony: [1]